Begint: |
10:00 |
Eindigt: |
11:00 |
Locatie: |
Online via Zoom |
Organisatie: |
Netwerk Aquathermie |
Het Netwerk Aquathermie neemt je graag mee in de resultaten van een onderzoek over de rollen die decentrale overheden kunnen vervullen om bij te dragen aan een bredere toepassing van aquathermie.
Stowa, het kenniscentrum voor de waterschappen, heeft het initiatief genomen voor een onderzoek naar governance-aspecten van aquathermie. Decentrale overheden willen graag bijdragen aan de energietransitie. Bijvoorbeeld door de inzet van aquathermie.
Welke rollen kunnen overheden het best op zich kunnen nemen om bij te dragen aan de bredere toepassing van aquathermie? Volstaat een reactieve rol, bijvoorbeeld als vergunningverlener? Of past een andere rol beter bij de ambities? En wat zijn de consequenties voor de organisatie als je een actievere rol op je neemt? Welke sturingsmodellen horen daarbij?
Jitske van Popering van de Erasmus Universiteit Rotterdam heeft het onderzoek voor Stowa uitgevoerd. Zij neemt je mee in de opzet van het onderzoek en de resultaten.
Meer informatie en aanmelden